Як стати фахівцем із контекстної реклами?

Як стати фахівцем із контекстної реклами?

Бажаєте стати спеціалістом з контекстної реклами для того, щоб здобути професію, просувати свій бізнес або розібратися в якості роботи підрядників? Наше Агентство Контекстної Реклами підготувало статтю, як стати фахівцем із контекстної реклами.

Контекстна реклама це інструмент, який дозволяє дуже швидко залучати цільовий трафік на сайт або лендинг. А цільовий трафік, як відомо, це клієнти. Ставши спеціалістом з контекстної реклами, ви зможете стати цінним співробітником у багатьох компаніях, оскільки дана професія є достатньо затребуваною на сьогоднішній день. Дедалі більше компаній віддають перевагу просуванню в інтернеті, адже реклама в інтернеті має низку переваг щодо офлайн реклами.

Як стати спеціалістом із контекстної реклами?

Для когось налаштування контекстної реклами здається просто автоматичною роботою. Насправді, щоб якісно налаштувати контекст, необхідно не тільки знати такі інструменти, як Google ADS та Google Analytics, але й мати аналітичні здібності.
Щоб розібратися у всіх можливостях, тонкощах та налаштуваннях контекстної реклами радимо вам використовувати:

– Довідку Google з налаштування контекстної реклами, щоправда, розібратися у довідці людині, яка не мала досвіду налаштування контекстної реклами, буде досить непросто. Якщо ви будете паралельно налаштовувати якийсь обліковий запис – буде простіше.

– Навчальні відео на YouTube. Хороший спосіб зрозуміти і розібратися в налаштуваннях контекстної реклами, але має низку недоліків: зібрати послідовний контент у правильному порядку буде досить проблематично. Не можна спочатку дізнатися, як писати оголошення в Google Ads, а потім як оптимізувати конверсію. Точніше дізнатися – можна, але систематизувати ці знання і успішно застосувати на практиці стане досить складно.

- Онлайн курси. Якщо у вас мало часу для того, щоб відвідувати офлайн курси, в мережі достатньо багато платних та безкоштовних курсів з налаштування контекстної реклами. Онлайн навчання контекстної реклами, з одного боку дає вам можливість проходити навчання, коли зручно і переглядати уроки, якщо щось не зрозуміло, але поставити питання, якщо розібратися не вийшло, вже буде неможливо. Інша справа вебінари. Ми регулярно проводимо вебінари з контекстної реклами. Підписуйтесь на наш блог та отримуйте повідомлення про майбутні заходи.

- Офлайн курси. Курси з контекстної реклами – чудовий спосіб вивчити інструменти, розібратися в інтерфейсі та зрозуміти принцип роботи контекстної реклами. Вивчаючи контекстну рекламу під керівництвом досвідчених фахівців, ви отримаєте систематизовані знання та навички з налаштування контекстної реклами. А знань справді маємо отримати чимало. Ось список того, що має знати фахівець із контекстної реклами.

Що має знати фахівець із контекстної реклами.

Що потрібно знати фахівцю з контекстної реклами, щоб стати справді затребуваним?

Google ADS:
– Структура облікових записів у Google Adwords (Google Ads)
– Працювати з планувальником ключових слів
– Створювати та оптимізувати рекламні кампанії
– Успішно керувати бюджетом рекламних кампаній, розбиратись у способах оплати
- Налаштування ремаркетингу, динамічного ремаркетингу.
– Налаштування реклами у пошуковій та контекстно-медійній мережі

– Як оптимізувати стратегію призначення ставок та зменшити вартість за клік та за конверсію.

Щоб розуміти результати рекламних кампаній, вам необхідно буде розібратися в Google Analytics і знати як:
– Встановити код відстеження та для чого він потрібен (Google Analytics Tag)
– Зв'язати акаунти Google Ads та Google Analytics
- Створити аудиторії для ремаркетингу
– Налаштувати цілі контекстної реклами
– Працювати зі звітами

Як стати фахівцем із контекстної реклами – вибір за вами. Якщо ви хочете навчитися налаштовувати контекстну рекламу або стати фахівцем з контекстної реклами, підписуйтесь на наш блог. Бажаєте скласти іспити від Google і стати сертифікованим фахівцем з контекстної реклами, але у вас мало практики, а суха довідка Google не дає вам можливості розібратися у всіх тонкощах?

Мы регулярно публикуем контент, который поможет вам разобраться в том, что такое контекстная реклама, как она работает, как ее настроить и оптимизировать. А если написанное вам кажется слишком сложным или не особо понятным, обучение контекстной рекламе от нашей компании поможет вам достичь результата в раскрутке и продвижении сайтов.