Банерна реклама Гугл

Банерна реклама Гугл - відмінний спосіб масштабувати свої рекламні кампанії, залучити нових клієнтів і підвищити впізнаваність вашого бренду. Ми знаємо як налаштувати рекламу, щоб її бачила тільки цільова аудиторія вашого бізнесу.

баннерная реклама гугл

Вам нужна баннерная реклама Гугл? Заполните форму, обсудим задачу!

Банерна реклама Гугл

Що ви отримаєте

Хочете збільшити обсяг цільового трафіку на сайт? Чи використовуєте такі канали як: контекстна реклама, SEO просування, таргетування реклама? Запустіть банерну рекламу в контекстно медійної мережі Google і отримуйте ще більше продажів або приріст впізнаваності бренду.

баннерная реклама гугл

Збільшення продажів

Банерна реклама може бути націлена не просто на впізнаваність, а конкретно на збільшення продажів. Серед всіх користувачів інтернету ми відшукаємо саме ваших клієнтів, і наведемо їх до вас на сайт.

баннерная реклама гугл

Впізнаваність бренду

Хочете підвищити впізнаваність бренду? Ми підберемо оптимальну кількість показів рекламних банерів вашої цільової аудиторії, які допоможуть сформувати впізнаваність вашого бренду.

баннерная реклама гугл

Повторні продажі

Хочете проінформувати ваших клієнтів про нову пропозицію? Мотивувати їх на повторну покупку? Використовуйте ремаркетинг у Медійній мережі

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

Банерна реклама з оплатою за кліки

Є можливість налаштувати показ банерної реклами таким чином, щоб оплата стягувалася тільки в разі вчинення цільового дії. Наприклад - перехід на ваш сайт. Вартість банерної реклами з оплатою за кліки оптимальна в тому випадку, коли ви хочете платити тільки за перехід, кількість показів для вас не настільки важливо

Банерна реклама з оплатою за покази

Варіант настройки, коли банерна реклама з оплатою за покази буде ефективна - це якщо ви хочете збільшити впізнаваність вашого бренду. Максимальне охоплення для вас важливіший, ніж переходи на сайт

Банерна реклама в Google

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, ЩОБ ОБГОВОРИТИ ЗАВДАННЯ

МИ РОБИМО ЕФЕКТИВНУ БАННЕРНУ РЕКЛАМУ

ВИЗНАЧАЄМО ЦІЛІ

З'ясовуємо маркетингові цілі вашої реклами і бажані результати. Очікування кількісних і якісних результатів від рекламних кампаній.

НАЛАШТУВАННЯ І ЗАПУСК

Створюємо та налаштовуємо рекламні кампанії - визначаємо цільову аудиторію і майданчики для розміщення. Запускаємо рекламу і отримуємо перших клієнтів. Контролюємо хід рекламних кампаній, вносимо коригування

ОПТИМІЗАЦІЯ І ЗВІТНІСТЬ

Ми залишаємо найефективніші місця розміщення і саму зацікавлену аудиторію. Ми не тільки надаємо звіти. Ми даємо рекомендації щодо поліпшення результатів і обговорюємо їх з вами!

КОМПАНІЇ, ЯКІ ДОВІРЯЮТ НАМ:
агентство интернет маркетинга
агентство интернет маркетинга
агентство интернет маркетинга
агентство интернет маркетинга
Просування Сайтів
контекстная реклама купить
Просування Сайтів
Просування Сайтів
Просування Сайтів
таргетированная реклама
Контекстная реклама для b2b
продвижение школы английского языка

Наше агентство інтернет маркетингу має досвід роботи з клієнтами з різних сфер: e-commerce, консалтингові послуги, продаж сільськогосподарської техніки, автомобільна тематика, indoor реклама, сфера краси, навчальні заходи, сфера нерухомості та інші. Більше інформації про наших кейсах і клієнтів, ви зможете знайти у відповідному розділі сайту

агентство интернет маркетинга

Банерна реклама Гугл - це один з видів реклами в інтернеті. Банерна реклама носить точковий, таргінг характер. Ми можемо налаштувати банерну рекламу таким чином, щоб ваші банери побачила тільки цільова аудиторія. Або, розмістити банери на сайтах, які ви вважаєте потрібними. Графічні банери ми можемо створити самостійно або дати ТЗ вашому дизайнеру.

Банерна реклама Гугл, на відміну від контекстної реклами, переслідує відразу кілька маркетингових цілей: впізнаваність бренду і продажу. На дорогах міста ви постійно бачите різні рекламні борди та сітілайти. Банерна реклама в інтернеті - аналог зовнішньої, з одним великим перевагою - банерну рекламу можна показувати не всім підряд, а тільки тим, хто з найбільшою ймовірністю зробить покупку у вас на сайті.

Для початку необхідно визначитися з маркетинговою метою. Вам важлива впізнаваність бренду або продажу, а можливо, і те, і інше. Потім скласти привабливу пропозицію і створити під нього банери по всьому або основним розмірам, необхідним для показу. Тепер можна запускати рекламу і відслідковувати її ефективність.

Обидва види реклами не виключають один одного, а працюють в комплексі. Контекстна реклама орієнтована на вже зацікавлених користувачів, банерна (медійна реклама) - може залучити тих, хто ще не думав про покупку.

Вартість банерної реклами розраховується індивідуально. Виходячи з цілей вашої рекламної кампанії, ми зможемо прорахувати необхідний рекламний бюджет для успішного запуску банерної реклами. Вартість послуг нашої компанії по налаштуванню і запуску банерної реклами починається від 3000 гривень. Остаточна ціна нашої роботи залежить від обсягу (кількості годин, які необхідно витратити) на виконання завдання. Якщо ви хочете замовити банерну рекламу, телефонуйте або залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з вами і обговоримо всі деталі.

Якщо ви хочете замовити банерну рекламу - заповніть одну з заявок на цій сторінці або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті і отримаєте консультацію кваліфікованих фахівців. Ми допоможемо вам підібрати оптимальний бюджет і проконсультуємо з питань ефективності рекламних кампаній.
Залишились запитання? Задавайте!

Ми відкриті і працюємо

Кожного дня ми працюємо задля того, аби зробити інтернет маркетинг та просування сайтів наших клієнтів ефективним та вигідним. Ми також проводимо навчання, для бажаючих отримати професію або тих, хто хоче навчитися просувати свій бізнес в інтернеті самостійно.

Понеділок10.00 - 18.00
Вівторок10.00 - 18.00
Середа10.00 - 18.00
Четвер10.00 - 18.00
Пятниця10.00 - 18.00
Субота10.00 - 15.00
Неділявихідний
Святкові днівихідний