Хто такий PPC Спеціаліст?

PPC Спеціаліст – фахівець з контекстної реклами

PPC спеціаліст розшифровка

PPC спеціаліст, він же PPC manager розшифровується як Pay Per Click фахівець. Тобто, фахівець з оплати за клік, менеджер по оплаті за клік. Модель “Оплата за клік” застосовується в різних видах платного просування в інтернеті. Будь-то контекстна реклама або реклама в соціальних мережах в них може бути застосована оплата за клік, тобто, за перехід по рекламному оголошенню на ваш сайт. У деяких випадках, можлива оплата за покази (банерна реклама, реклама на YouTube і різні види реклами в соціальних мережах)

 

PPC manager

PPC спеціаліст – фахівець з контекстної реклами. Так як контекстна реклама це – інструмент, який дозволяє залучати «теплий трафік» на сайт. Відповідно РРС спеціаліст, привертає на сайт тих, хто з найбільшою ймовірністю придбає ваш товар або послугу. Контекстна реклама сьогодні, це дуже ефективний інструмент просування, який, при правильному налаштуванні – дозволяє швидко підвищити прибуток компанії або бізнесу. Контекстна реклама – базовий інструмент інтернет маркетингу. Якщо ви хочете освоїти професію PPC спеціаліста, або розібратися як знайти грамотного PPC, ми допоможемо вам з цим.

 

 

З розвитком технологій та інтернету, вже досить давно з’явився такий вид реклами як контекстна реклама. Контекстна реклама це -один з видів реклами в інтернеті. Детальніше про різні види реклами в інтернеті ми писали в одній з наших статей «Скільки коштує реклама в інтернеті» На відміну від традиційної офлайн реклами, наприклад, реклами на радіо, на тв або зовнішньої реклами, реклама в інтернеті має ряд значних переваг. Використовуючи рекламу в інтернеті, ви з легкістю зможете сказати, скільки грошей вкладено, яка віддача отримана і як можливо масштабувати результат.

 

Правда, для того щоб зробити просування в інтернеті дійсно ефективним, вам необхідно буде або найняти фахівця, або розібратися як його знайти і відрізнити грамотного PPC спеціаліста, від того, хто не принесе результату.

 

Що повинен знати фахівець з контекстної реклами?

Хороший PPC спеціаліст (фахівець з контекстної реклами) повинен знати і вміти:

– визначати ключові запити, за якими стоїть просуватися в контекстній рекламі (збирати семантичне ядро ​​рекламних кампаній)

– збирати мінус-слова

– розуміти логіку побудови аккаунта і рекламних кампаній,

– знати, як групувати ключові слова в групи оголошень

– писати продаючі тексти рекламних оголошень

– вміти налаштовувати стратегії призначення ставок,

– вміти підвищувати якість оголошень, щоб знизити витрати на рекламу

– вміти користуватися аналітикою

– налаштовувати ремаркетинг

– знати, як розраховувати рекламний бюджет і ROI (повернення інвестицій в рекламу)

– складати звітність

– розуміти, що таке конверсія сайту і як її оптимізувати, щоб не зливати рекламний бюджет в порожню.

 

 

Чим займається PPC спеціаліст

Посадові обов’язки PPC спеціаліст досить різноманітні і поєднують в собі аналітичну роботу і творчі моменти. Хороший PPC спеціаліст зможе не тільки зрозуміти скільки витрачено на рекламу і який ROI реклами. Але і як оптимізувати рекламні кампанії. Просуваючи сайт за допомогою платних джерел трафіку, хороший PPC спеціаліст буде постійно працювати над оптимізацією реклами.

 

PPC спеціаліст зарплата – Скільки заробляє фахівець з контекстної реклами (PPC спеціаліст)

Середня вартість оплати праці залежить від кваліфікації PPC спеціаліста. Умовно, всіх фахівців з контекстної реклами можна розділити на Junior, Middle і Senior. Зарплата складе від 500 до 1500 у.о. в залежності від складності проекту, який просувається і кваліфікації фахівця з контекстної реклами. Якщо ви знаєте англійську, можете працювати в зарубіжній компанії на FullTime за дещо більшу компенсацію. Приблизно до 2000уо. Також, працювати РРС спеціалістом можна і віддалено. Наприклад, як фрілансер. Дохід, в такому випадку залежить виключно від вас. Проте, ми знаємо випадки, коли РРС спеціалісти-фрілансери, які працюють на зарубіжні ринки заробляють до 10.000уо в місяць.

 

Як стати PPC спеціалістом

Як стати фахівцем з контекстної реклами?

Довідка Гугл

Для того щоб стати дійсно хорошим PPC спеціалістом необхідно вивчити довідку гугла по налаштуванню контекстної реклами та аналітиці. (Довідка Google Ads). Використовуючи це джерело, ви зможете отримати найсвіжіші знання. Вивчивши довідку, спробуйте пройти сертифікаційні іспити, щоб підтвердити свої знання. Правда, скласти іспит значно простіше, коли ви працюетє на практиці з даними інструментами просування.

 

Блоги

Читайте блоги агентств інтернет-маркетингу, аналогічно нашому. Ми регулярно публікуємо контент, який допоможе вам краще розібратися з контекстною рекламою. Дізнатися, як вона працює і як влаштована. До того ж ми практики, а не теоретики. Щодня працюючи з контекстною рекламою для наших клієнтів, ми отримали великий досвід і з радістю поділимося ним з нашими читачами.

 

YouTube.

Дивіться навчальні відео, відвідуйте онлайн вебінари, офлайн заходи по контекстній рекламі.

 

Курси по контекстній рекламі

Запишіться на курси по контекстній рекламі. Напевно, одним з найшвидших способів отримати знання в сфері контекстної реклами буде відвідування спеціалізованих курсів. При виборі курсу по контекстній рекламі, зупиняйте свій вибір на тих, хто працює з цим інструментом щодня. Адже тільки практики зможуть дати вам чіткі відповіді на всі питання, які можуть виникнути в процесі навчання.

 

PPC спеціаліст курси

Хочете розібратися у всіх тонкощах платного просування в інтернеті? Ми маємо достатню експертизу для того, щоб навчати. Серед наших кейсів ви можете знайти різні за рівнем складності проекти, які ведуть наші фахівці по контекстній рекламі. Починаючи від простих сайтів послуг, закінчуючи великими E-Commerce проектами. Нам дійсно є що розповісти і чому навчити. Залежно від цілей вашого навчання: наприклад, ви хочете стати PPC спеціалістом і отримати цікаву роботу або, ви власник бізнесу і хочете розібратися в якості роботи підрядників? Ми Допоможемо вам в цьому. Наші курси по контекстній рекламі орієнтовані на різну цільову аудиторію. Ми пропонуємо індивідуальний формат навчання або навчання контекстній рекламі в міні групах. Телефонуйте, залишайте заявку на сайті або замовляйте зворотний дзвінок. Ми завжди відкриті для діалогу.