ПЕРЕВАГИ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ
ШВИДКИЙ СТАРТ

Почніть отримувати нових клієнтів вже через кілька годин після запуску. Налаштовуємо контекстну рекламу від 1-5 робочих днів, в залежності від складності проекту

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Контекстна реклама - базовий інструмент інтернет-маркетингу, який дозволяє швидко залучати клієнтів на сайт. При правильному налаштуванні, контекстна реклама дуже вигідна і ефективна

ОПЛАТА ЗА РЕЗУЛЬТАТ

Ви не сплачуєте за покази рекламних оголошень. Оплачуються лише потенційні клієнти, які перейшли до вас на сайт з пошукової системи

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО 
КОНТЕКСТНУ РЕКЛАМУ

Контекстна реклама - це інструмент, за допомогою якого ви зможете швидко залучити нових клієнтів в ваш бізнес. Дізнайтеся більше про те, як це працює і як за допомогою контекстної реклами ви зможете підвищити продажі ваших товарів або послуг.

ВАМ ПОТРІБНА
КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА
настройка google adwords

ЯКЩО ВИ ПРОДАЄТЕ ТОВАРИ

Контекстна реклама - ефективно працює для інтернет-магазинів будь-якого формату і розміру. Ви зможете швидко залучити потенційних клієнтів, які шукають ваш товар

настройка контекстной рекламы
ЯКЩО ВИ НАДАЄТЕ ПОСЛУГИ

За допомогою контекстної реклами однаково добре можна продавати різні послуги. Починаючи від простих або термінових (ремонт побутової техніки, клінінгові послуги), закінчуючи бухгалтерськими юридичними і більш складними і дорогими послугами

услуги интернет рекламы
ЯКЩО ВИ ПРОСУВАЄТЕ ДОДАТКИ

Ви створюєте Digital продукти і хочете заявити про них великої кількості людей з вашої цільової аудиторії? Контекстна реклама допоможе вам в цьому

контекстная реклама

Бажаєте замовити контекстну рекламу?

Заповніть форму і ми з вами звяжемось!

ЗАМОВИТИ КОНТЕКСТНУ РЕКЛАМУ
ТА ОТРИМАТИ 
реклама в гугл цена
ПЕРШІ ПОЗИЦІЇ В ПОШУКУ

Рекламні оголошення з посиланням на сайт вашої компанії займуть перші місця на першій сторінці пошуку в Google. Це дозволить швидко залучити потенційних покупців на ваш сайт

услуги контекстной рекламы
ЗРОСТАННЯ ПРОДАЖІВ

За допомогою контекстної реклами ми збільшуємо кількість замовлень, заявок, завантажень додатків або інших цінних для вашого бізнесу дій.

услуги по контекстной рекламе

ПОВТОРНІ ПРОДАЖІ

Налаштування контекстної реклами включає також і настройку ремаркетингу, це дозволить повернути колишніх відвідувачів до вас на сайт за меншу вартість

ВАРТІСТЬ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ
КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА ЦІНА

Ціна контекстної реклами - гнучка й індивідуальна. Так само як і результат, який ви можете отримати за допомогою цього ефективного інструменту залучення клієнтів. Вартість контекстної реклами залежить від:

Хочете замовити контекстну рекламу?

Отримайте індивідуальну комерційну пропозицію Дізнайтеся точну вартість контекстної реклами для вашої компанії І результати, які ви зможете отримати

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА
ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГИ
-01-
АНАЛІЗУЄМО САЙТ

Перед складанням комерційної пропозиції, ми проаналізуємо ваш сайт і сферу вашого бізнесу. Визначимо сильні і слабкі сторони, щоб зробити наголос саме на сильних моментах.

-02-
АНАЛІЗ КОНКУРЕНТІВ

Проаналізуємо ваших конкурентів і як вони просуваються щоб досягти кращого результату.

-03-
МЕДІАПЛАНУВАННЯ

Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію і медіа план. Ви дізнаєтеся, яких показників в кількісному вираженні можна буде досягти за допомогою контекстної реклами.

-04-
ПІДПИСУЄМО ДОГОВІР

Перед початком співпраці підписуємо договір. У ньому закріплені всі ваші гарантії і терміни надання послуг. Після підписання договору ми приступаємо до роботи.

-05-
НАЛАШТУВАННЯ І ЗАПУСК

Якісне налашутвання і запуск контекстної реклами займає від 1 до 5 робочих днів. Залежно від складності завдань. Чим більше товарів представлено на вашому сайті, тим більше термін виконання робіт перед запуском контекстної реклами

-06-
ОПТИМІЗАЦІЯ

Ми регулярно стежимо за показниками рекламних акаунтів наших клієнтів. Вносимо всі необхідні коректування на основі даних аналітики для підвищення ефективності рекламних кампаній.

КОМПАНІЇ, ЯКІ ДОВІРЯЮТ НАМ:
Таргетированная реклама
контекстная реклама киев
контекстная реклама киев
контекстная реклама киев
заказать рекламу в гугл
контекстная реклама купить
комплексное продвижение сайтов
клиенты компании marketing systems
продвижение консалтинговых услуг
таргетированная реклама
Контекстная реклама для b2b
продвижение школы английского языка
Просування сайтів - головна спеціалізація нашої компанії. Ми маємо досвід роботи з клієнтами з різних сфер: e-commerce, консалтингові послуги, продаж сільськогосподарської техніки, автомобільна тематика, indoor реклама, сфера краси, навчальні заходи, сфера нерухомості та інші. Більше інформації про наших кейсах і клієнтів, ви зможете знайти у відповідному розділі сайту

ОТРИМАЙТЕ 1 МІСЯЦЬ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ ПОДАРУНОК

Залиште заявку та дізнайтесь детальніше

ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬ СТОСОВНО КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ
Контекстна реклама це один з видів реклами в інтернеті, який показує ваші текстові оголошення в результатах пошукової видачі Google. Ваші текстові оголошення будуть відображені з позначкою реклама і показані тим, хто шукає ваш товар або послугу.
Контекстна реклама - ефективний інструмент залучення потенційних покупців до вас на сайт. Люди шукають вирішення своїх потреб, вони їх знаходять і стають вашими клієнтами. Так, контекстна реклама ефективна для 99% рекламодавців. При правильному налаштуванні, цей інструмент дозволяє швидко повернути вкладені в рекламу кошти.
Контекстна реклама показує ваші рекламні оголошення тим, хто шукає ваш товар або послугу. При правильному налаштуванні контекстної реклами, нецільові покази виключені. Контекстна реклама має безліч різних налаштувань: географія показу оголошень, розклад показу оголошень, управління бюджетом і т.д. Налаштувавши все правильно, ви зможете отримати швидкий результат у вигляді перших клієнтів з пошуку гугл.
Вартість контекстної реклами складається з: вартості послуг агентства (вартості роботи з налаштування рекламного аккаунта) і вартості рекламного бюджету. Рекламний бюджет в свою чергу розраховується виходячи з: географії просування вашого сайту за допомогою контекстної реклами, розкладу показу оголошень, конкурентності (вартості кліка по ключовим словом) і розміру списку ключових слів (семантичного ядра реклами) Якщо ви хочете замовити контекстну рекламу і точно знати, скільки це коштує, залиште замовлення на сайті або телефонуйте нам в офіс.
Так. Всім нашим клієнтам ми надаємо доступи до рекламних акаунтів. Ми також можемо виконати налаштування контекстної реклами на ваш обліковий запис. Все залежить від ваших побажань.
Всі ваші гарантії закріплені в договорі. Наше агентство контекстної реклами гарантує просування з дотриманням термінів і бюджетів. Якщо терміни або бюджети не будуть дотримані, ми повернемо вам гроші.
Контекстна реклама принесе вам швидкий результат. Ви отримаєте цільовий трафік на ваш сайт з потенційних клієнтів вже через кілька годин після запуску рекламних кампаній. Правда, за кожного відвідувача сайту необхідно буде заплатити. Скільки? Залежить від вартості кліка по ключовому слову. SEO просування сайту - тривала робота, результати якої, буде видно не раніше ніж через 2-3 місяці після старту. Якщо ви хочете отримати швидкий результат - використовуйте контекстну рекламу. Якщо ви працюєте на перспективу - SEO Просування. Якщо потрібен результат і максимум клієнтів з пошукових систем - почніть з контекстної реклами і замовте SEO просування
Так. Ми надаємо звітність щомісяця. При необхідності, 2 рази на місяць. Окрім звітності послуги контекстної реклами в нашому агентстві інтернет маркетингу включають в себе перелік рекомендацій, щодо збільшення обсягу продажів.
Якщо ви хочете замовити контекстну рекламу, телефонуйте, залиште замовлення на сайті або замовте зворотний дзвінок. Ми зв'яжемося з вами і обговоримо деталі майбутнього проекту. Далі, ми вивчимо ваш сайт, підготуємо медіа-план і аналіз конкурентів. Після цього, підпишемо договір і після оплати послуг, приступимо до роботи.
Ви можете замовити контекстну рекламу на будь-який термін. В залежності від побажань, ми можемо підписати договір на настройку рекламного аккаунта і рекламний кабінет вам. Або після настройки супроводжувати рекламний аккаунт протягом терміну, прописаного в договорі.
Налаштування контекстної реклами в Google - лише початок робіт. На старті ми налаштовуємо: аккаунт, кампанії, групи оголошень, пишемо по 3 оголошення на групу, складаємо список мінус-слів, вибираємо оптимальну стратегію призначення ставок. Далі, щодня контролюємо ваш аккаунт, щоб не допустити зливу рекламного бюджету і вибивання сайту з результатів контекстної реклами конкурентами.
Ми налаштовуємо ремаркетинг, при необхідності, динамічний ремаркетинг, підключаємо Гугл Аналітиці. Пов'язуємо акаунти гугл реклами та аналітики, налаштовуємо відстеження конверсій. При необхідності, можемо налаштувати колл трекінг або підключити вам його. Ми виконуємо повний перелік робіт для того, щоб реклама в Google була ефективною для вашого бізнесу і приносила швидке повернення інвестицій.