КУРСИ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ

З НУЛЯ ДО ПРОФІ ЗА 30 ДНІВ

Навчання контекстній рекламі у нас - це повний набір необхідних знань, для успішного запуску та управління рекламними кампаніями в системі Google Ads. Пройдіть курси контекстної реклами і отримаєте готовий до запуску проект за підсумком навчання

Старт потока 6 квітня 2020
Залишилося місць: 27 із 50

ЩО ВИ ЗМОЖЕТЕ, ПРОСЛУХАВШИ КУРСИ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ

НАЛАШТУВАТИ КОНТЕКСТ

Пройдіть наші курси по контекстній рекламі, і вже в процесі ви зможете крок за кроком створити свій рекламний аккаунт, налаштувати і запустити контекстну рекламу в пошуку Google.

МАСШТАБУВАТИ РЕЗУЛЬТАТ

Пройдіть наш курс по контекстній рекламі і ви отримаєте знання, які дадуть вам можливість знайти точки росту вашого облікового запису. Отримайте більше клієнтів, просуваючи ваш бізнес з рекламою в Гугл.

СТВОРЮВАТИ ВОРОНКУ

Наш курс по контекстній рекламі - це не тільки покроковий розбір інструментів рекламного кабінету Google Ads. Ми дамо вам знання, запровадивши які, ви зможете "вичавити з трафіку" максимум

НАЛАШТОВУВАТИ РЕКЛАМУ В КМС

У розширеному варіанті курсу по контекстній рекламі, ми даємо вам навички за допомогою яких, ви зможете налаштувати банерну рекламу і зробити цього правильно і ефективно.

НАЛАШТОВУВАТИ РЕКЛАМУ НА YOUTUBE

У повну курсі по контекстній рекламі, ми розповімо и покажемо на практике як налаштуваті и запустіті відео рекламу на ютубі. Донесіть вашу пропозіцію ее більшій кількості потенційніх покупців. Зробіть це ефективна с помощью реклами на ютуб

ВИКОРИСТОВУВАТИ АНАЛІТИКУ

Ми покажемо як за допомогою гугл аналітики підвищити ефективність рекламних кампаній і зрозуміти, що працює, а що не приносить результат. Реєструйтеся на курси по контекстній рекламі вже сьогодні. Не варто відкладати важливі речі на потім!

подивіться відео і дізнайтеся більше про

КУРСИ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ

Ми дійсно хочемо поділитися з вами знаннями, які накопичили за довгі роки роботи і допоможуть вам вести бізнес ефективніше.

Ми не будемо:

- пропонувати вам свої послуги по контекстній рекламі після проходження курсу

- вчити вас тільки теорії

 

КУРСИ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ

для вас, якщо ви:

Маркетолог

Бажаєте підвищити свою кваліфікацію, розібратися в контекстній рекламі на професійному рівні, налаштовувати її самостійно або контролювати підрядників.

Підприємець

Хочете самостійно запускати рекламні кампанії і не витрачати гроші на послуги агентства? Пройдіть навчання контекстній рекламі в нашій компанії.

Стартапер

І ви хочете налаштувати контекстну рекламу самостійно? Тоді наші курси по контекстній рекламі - для вас

Шукайте нову професію

Шукайте перспективну професію, яка зможе приносити хороший дохід і буде цікава вам, а також актуальна на ринку ще довгий час? Пройдіть навчання контекстній рекламі google adwords (ads)

Керівник

Шукайте корпоративне навчання контекстній рекламі для ваших співробітників? Ми готові запропонувати вигідні умови. Залиште заявку на сайті, ми з вами зв'яжемося

НАВЧАННЯ РЕКЛАМІ В GOOGLE

Обирайте і бронюйте формат навчання:

СТАРТ

Доступ до курсу по контекстній рекламі

Доступ на 3 дні

Навчайтеся в зручний час

Чек листи по темі занять

Можливість задавати запитання і отримувати відповіді

СТАНДАРТ

Доступ до повного курсу онлайн

Доступ на 365 днів

3 заняття в живу по 90 хвилин

Навчайтеся в зручний час

Чек листи по темі занять

Підтримка 14 днів після курсу

Доступ до закритої групи в Facebook

Ціна після 31 березня - 59$

ПЛЮС

Індивідуальний графік занять

10 живих занять по 90 хвилин в форматі скайп-консультацій

Відео запис лекцій

Підтримка вашого проекту під час навчання

Підтримка 1 місяць після навчання

ДОКЛАДНО ПРО ФОРМАТИ НАВЧАННЯ КОНТЕКСТНІЙ РЕКЛАМІ 

курсы google adwords

СТАРТ

Ідеальний формат навчання контекстній рекламі якщо: ви хочете зрозуміти, на скільки цікава вам дана сфера і ви хотіли б спробувати почати навчання контекстній рекламі безкоштовно.

индивидуальное обучение контекстной рекламе

СТАНДАРТ

Даний формат курсу з реклами в Google Ads підійде, якщо ви хочете навчитися налаштуванні і запуску контекстної реклами і розібратися у всіх інструментах гугл реклами. Ви отримаєте доступ до онлайн курсу з контекстної реклами на 1 рік + ми проведемо 3 живих уроки по 90 хвилин в закритій групі, де дамо відповіді на всі ваші запитання та в деталях розкажемо про контекстну рекламу без води.

SMM Курсы

ПЛЮС

Якщо ви хочете займатися за індивідуальною програмою і працювати тільки над своїм проектом, цей формат - саме для вас. Він дозволить максимально швидко отримати результат і пройти курс по контекстній рекламі в будь-який зручний для вас час

SMM Курсы

ЯК ПРОХОДЯТЬ КУРСИ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ

Чому варто

Пройти курс AdWords у нас?

Пройдіть навчання контекстній рекламі і станьте експертом. Дізнайтеся як правильно налаштувати і запустити рекламу в Google.

Основний упор в нашому навчанні йде на практику. Під керівництвом наших експертів ви налаштуєте ефективні рекламні кампанії, які гарантрованно принесуть хороший результат.

Виконуйте домашні завдання і за підсумком навчання у вас буде 100% готовий до запуску проект. Наші лектори перевірять кожне ДЗ і не просто вкажуть на помилки, але і допоможуть їх виправити.

Вартість курсу - нижче вартості послуг агентства по налаштуванню і запуску контекстної реклами.

курсы смм киев

ТЕОРІИЯ+ВОРКШОП

Кожне заняття курсу по контекстній рекламі складається з теоретичної та практичної частини лекції. Перш за все, ви розберетеся з теорією, а після - приступите до практичної роботи в рекламному акаунті

курсы смм киев

ДОМАШНЕ ЗАВДАННЯ

Після кожної лекції ви отримаєте домашнє завдання. Його виконання допоможе вам крок за кроком створити свій успішний проект. Правильно запустити рекламу і багато іншого

курсы смм киев

СЕРТИФІКАЦІЯ

За підсумками курсу і результатами виконаних завдань вашу роботу оцінять наші експерти. Ви отримаєте сертифікат про закінчення курсу. А кращим учням, ми пропонуємо працевлаштування

Хочете спробувати безкоштовно?

Заповніть форму і моментально отримаєте на свій email:

Доступ до базового курсу

Базовий курс по контексной рекламі допоможе вам зрозуміти і формат навчання і то, на скільки вам подобається ця тема

11 Відео уроків

Кожен урок побудований максимально просто і триває від 5 до 30 хвилин, що робить навчання досить простим і таким, яке не вимагає багато часу

Навчання контекстній рекламі від Marketing Systems

Базовий курс по контекстній рекламі

ЩО ВКЛЮЧАЮТЬ В СЕБЕ КУРСИ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ:

Дізнайтеся все про те, що таке рекламна система Google Ads. Які види реклами і для яких цілей можна налаштувати з її допомогою.
На занятті ми розповімо, як створити рекламний аккаунт Google Ads та як його налаштувати. Разом з вами пройдемо весь шлях реєстрації рекламного аккаунта Велика увага приділимо структурі аккаунта. Це - базово-необхідні знання для успішного просування за допомогою реклами в Google
На нашому навчанні контекстній рекламі в рамках курсу Google AdWords ми приділяємо велику увагу тому. як створити рекламу, яка продає. Ви дізнаєтеся всі тонкощі створення і запуску ефективної реклами в Google
На цьому занятті ви дізнаєтеся, як правильно зібрати список всіх ключових слів, які необхідно використовувати в контекстній рекламі вашого проекту.
Дізнайтеся все про типи відповідності ключових слів, які використовувати щоб не зливати бюджет і отримувати результат.
Ви дізнаєтеся як правильно налаштувати пошукову рекламу в системі Google Ads. Ми розповімо все про структуру рекламної кампанії, управлінні геотаргетингом і розкладі показів оголошень. Дамо ряд порад щодо підвищення ефективності рекламних кампаній.
На цьому занятті ми розглянемо що таке цільова аудиторія і як її сегментувати. Для чого це потрібно? На наступному занятті ми будемо налаштовувати рекламу в КМС, а пізніше на YouTube. Для успішного виконання даного завдання, необхідно чітко розуміти: які оголошення, кому і де показувати, щоб отримати хороший результат, а не злив рекламного бюджету.
На попередньому уроці по контекстній рекламі ми пропрацювали цільову аудиторію і її сегменти. Тепер, нам належить реалізувати все це в націлення, щоб наші оголошення показувалися саме тим, хто принесе нам прибуток.
Ми розповімо, як використовувати семантичне ядро зібране на початку курсу і опис цільової аудиторії для ефективного запуску реклами на YouTube. Ви дізнаєтеся, як налаштувати, запустити і виміряти результат отриманий від реклами на YouTube
Встановимо код гугл аналітики на сайт, налаштуємо зв'язок акаунтів, визначимо і налаштуємо відстеження конверсій.
Отримані результати ми обговоримо індивідуально з кожним учнем. Дамо поради, а при необхідності допоможемо з налаштуванням, доопрацюванням рекламного аккаунта.
Підсумком нашого навчання стане сертифікація. Якщо ви виконували домашні завдання і успішно склали іспит, отримаєте сертифікат про завершення наших курсів по контекстній рекламі.

ВІДГУКИ ПРО НАВЧАННЯ КОНТЕКСТНІЙ РЕКЛАМІ

КОМПАНІЇ, ЯКІ НАМ ДОВІРЯЮТЬ
агентство интернет маркетинга
агентство интернет маркетинга
агентство интернет маркетинга
агентство интернет маркетинга
Просування Сайтів
контекстная реклама купить
Просування Сайтів
Просування Сайтів
Просування Сайтів
таргетинговая реклама заказать
заказать таргетированную рекламу
продвижение школы английского языка
агентство интернет маркетинга
Просування Сайтів
elco_logo_ms
агентство интернет маркетинга
Просування Сайтів
cf_logo_1

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА З НУЛЯ

Курси контекстної реклами для тих, хто дійсно хоче навчитися

Пройдіть курс і дізнайтеся все про контекстну рекламу. Що це таке, як працює і як вона допоможе вашому бізнесу залучати нових клієнтів з пошуку Google

У наш курс по контекстній рекламі входить навчання налаштуванні і запуску рекламних кампаній в пошуку, банерної реклами та відеореклами на YouTube.