SMM КУРСИ

Опановуй ПРОФЕСІЮ ТАРГЕТОЛОГА ЗА 30 ДНІВ І ЗАРОБЛЯЙ ВІД 700 $ В МІСЯЦЬ

Навчіться запускати рекламу в соцмережах Facebook, Instagram, YouTube. Отримайте практику в просуванні реального бізнесу на нашому бюджеті і поповніть свое портфоліо кейсами

smm_course_new_header

ФОРМАТ

Онлайн навчання

ДОСТУПНИХ МІСЦЬ:

2 з 10

ЦIНА:

15.000 грн. 7.500 грн.

Старт:

06.11.2020

ЦІ КУРСИ SMM ДЛЯ:

changes

ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЗМІНИТИ ПРОФЕСІЮ

Навчіться налаштовувати і запускати рекламу для бізнесу в соцмережах. Під час навчання зможете брати замовлення, а після курсу, вибрати, як ви хочете працювати: як фрілансер або як штатний фахівець

target-start

ТАРГЕТОЛОГIВ ПОЧАТКIВЦIВ

Наші курси SMM і таргетованоi реклами дозволять вам швидко підвищити кваліфікацію. Ви станете більш затребуваним фахівцем

entrepr_smm_course

ВЛАСНИКIВ БIЗНЕСУ

Розберетеся у тонкощах SMM. Зрозумієте, як просувати свій бізнес в соцмережах і що необхідно робити своїми руками, а що можна делегувати стороннім фахівцям

ЧОГО ВИ НАВЧИТЕСЯ НА ЦЬОМУ КУРСІ ПО SMM І ТАРГЕТИНГУ

Таргетированная реклама заказать

НАЛАШТОВУВАТИ РЕКЛАМУ

Ви дізнаєтеся все про технічну складову налаштування всіх видів рекламних кампаній в Facebook Instagram. Ми детально розглянемо тему "збережених", "схожих" і індивідуалізованих аудиторій. Це допоможе вам виділити тих, хто максимально зацікавлений у вашій пропозиції

СТВОРЮВАТИ ВОРОНКУ

Хочете створювати ефективні рекламні кампанії? Пройдіть наші курси SMM і ви дізнаєтеся, як побудувати воронку і отримувати прибуток при кожному торканні з вашою пропозицією!

МАСШТАБУВАТИ РЕЗУЛЬТАТ

Для того, щоб отримати більше прибутку недостатньо додати рекламного бюджету. Пройдіть наші курси SMM і ви дізнаєтеся все про те, як вибудувати стабільний потік клієнтів з соціальних мереж.

Як пройти SMM Курси у нас?

СТАРА ЦІНА 190$
ЗНИЖКА 90%

ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНИЙ

Подивитися і розібратися на скільки цікава тема

Довічний доступ до курсу

2 години відео лекцій

Без кураторства

Навчайтеся в зручний час

Ціна після 06 вересня - 39$

СТАРА ЦІНА 395$
ЗНИЖКА 80%

КАР'ЄРА

Все необхідне для того, щоб почати роботу максимально швидко

Довічний доступ до курсу

7 годин відео лекцій

З куратором і перевіркою завдань

Навчайтеся в зручний час

Розберетеся, як працювати з рекламою і стати затребуваним фахівцем

Ціна після 07 вересня - 119$

СТАРА ЦІНА 657$
ЗНИЖКА 70%

БІЗНЕС

Все необхідне для старту або просування своєї справи

Довічний доступ до курсу

8 годин відео лекцій

+ 2 години індивідуальної консультації

Навчайтеся в зручний час

Гарантовано залучите клієнтів під час навчання

Ціна після 07 вересня - 297$

Хочете працювати індивідуально?

Дізнайтеся, можливі варіанти роботи за індивідуальною програмою і чим вона може бути корисна саме для вас

Чи варто пройти курси SMM?

Подивіться відео відгуки про наше навчання, ми завжди готові поділитися знаннями і досвідом з нашими учнями, розповісти всі фішки і тренди по налаштуванню таргетированной реклами.

Компанії, які довіряють нам!

агентство интернет маркетинга
агентство интернет маркетинга
агентство интернет маркетинга
агентство интернет маркетинга
Просування Сайтів
контекстная реклама купить
Просування Сайтів
Просування Сайтів
Просування Сайтів
svprintlogo_case
Контекстная реклама для b2b
продвижение школы английского языка
агентство интернет маркетинга
Просування Сайтів
elco_logo_ms
агентство интернет маркетинга
Просування Сайтів
cf_logo_1

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ПРО КУРСИ СММ

Ви вибираєте формат участі, оплачуєте його і отримуєте доступ до ресурсів. Якщо ми говоримо про базовий формат, він включає в себе цілодобовий доступ до особистого кабінету і всіх уроків описаним в програмі. Другий формат СММ навчання - включає в себе як доступ до особистого кабінету з усіма уроками, так і доступ до закритої групи в Фейсбук, де ви можете задавати питання + 2 години консультації з експертом по таргетированной реклами та просування. Максимальний пакет - це рішення для тих, хто хоче займатися індивідуально. У такому варіанті ми проведемо всі заняття наживо за індивідуальним графіком в форматі скайп-консультацій. Це рішення для тих, хто хоче максимально глибоко вивчити все що пов'язано з СММ і таргетированной рекламою
Якщо ви вирішили пройти навчання SMM у нас, ви можете вибрати необхідний вам формат і оплатити його онлайн від фіз особи. Якщо вам необхідно сплатити від юр.лица - зверніться до нас і ми виставимо вам рахунок на оплату.
Певні теми ви можете знайти в безкоштовному доступі, наприклад на нашому ютуб каналі. Але курси SMM від нашої компанії - це структуровані і систематизовані знання. Які подані в доступній формі і легкі в розумінні. Важливо не зазубрити пройдену тему а зрозуміти її.
Якщо ви готові слухати і вникати в кожну тему - вам підійде самий базовий формат участі. Якщо відчуваєте, що все ж будуть потрібні консультації - вибирайте другий варіант (пакет плюс). Якщо хочете максимально повно і швидко розібратися в темі таргетированной реклами і СММ просування - третій пакет для вас!
Все індивідуально. Ви можете переглянути курс повністю за 1-2 дня, а можете розбирати кожен урок такий же час. Відео уроки в запису дають вам можливість переглянути кожен з них стільки, скільки вам це необхідно. І по етапах побудувати СММ просування і налаштувати таргетовану рекламу.
Наше навчання СММ просуванню включає в себе як базовий набір знань, про те, що таке маркетинг в соціальних мережах, та й поглиблену програму з налаштування таргетированной реклами. Ми в деталях розповімо, а найважливіше - покажемо, як налаштувати і запустити прибуткову рекламну кампанію в соцмедіа (Фейсбук і Інстаграм)
Курси по SMM проводять досвідчені фахівці. Лекції проводять: інтернет маркетолог, РРС фахівець і SMM специалист. Такий підхід дасть можливість не просто отримати вирвану із загального контексту інтернет-маркетингу інформацію про SMM, але і краще розібратися в тому, як використовувати СММ в якості окремого інструменту або в розрізі комплексного просування вашого бізнесу.
Якщо ви вибрали другий варіант участі, ми надамо доступ до закритої групи в Фейсбук. У ній ви можете задавати питання по темі курсу і отримувати відповіді. До того ж ми проводимо прямі ефіри для учасників закритої групи раз на місяць. На прямих ефірах, розбираємо всі теми по таргетированной рекламі і СММ просуванню. А також розповідаємо про новинки
SMM КУРСИ З НУЛЯ

SMM Курси для тих, хто дійсно хоче навчитися

SMM Курси від Marketing Systems допоможуть вам освоїти не тільки основи smm просування. Наше навчання СММ зробить з вас справжнього фахівця з просування в соціальних мережах. Ви навчитеся ефективно планувати і створювати просування в соціальних мережах. Smm курси розраховані на 15 годин. Програма і графік занять можуть бути індивідуальними. Все залежить від ваших побажань і формату навчання, який ви вибираєте.

Пройдіть навчання smm з нуля і ви зможете успішно просувати свій бізнес або стартап самостійно, або отримаєте всі необхідні знання, для грамотної постановки задач підрядникам або найму СММ фахівця. Завершивши навчання СММ, ви вийдіть зі знаннями і працюючим проектом!