MARKETING SYSTEMS ВАКАНСІЇ

Агентство інтернет маркетингу в звязку з розширенням шукає спеціалістів в свою команду. Якщо ти хочеш працювати в сфері Digital Marketing та розвиватися професійно - відправляй резюме и ми звяжемось з тобою. 

Всім нашим співробітникам ми пропонуємо карьерне зростання, можливість навчатися та відвідувати курси інтернет маркетингу. Так як ми регулярно проводимо такі заходи, ті зможешь пройти: курс смм, курс по контекстній рекламі або курси SEO просування сайтів

КОПІРАЙТЕР

Ми в пошуках досвідченого копірайтера. Задача - писати прості, легкі для розуміння тексти. Якщо ти володієш російською та українською мовою, готовий швидко розібратися в новій тематиці, писати унікальні тексти по ТЗ від СЕО відділу - відправляй резюме і ми запросимо тебе на співбесіду.

Наявність портфоліо - обовязкова! Відправляй резюме нам на пошту office@marketingsystems.com.ua

РРС СПЕЦІАЛІСТ

Ти не просто знаешь, що таке контекстна реклама та як вона працює, але й вміеш якісно налаштовувати її? Якщо налаштування пошукової реклами - твій коник, відправляй нам своє резюме, ми звяжемось обовязково! Готові запропонувати ціаву роботу та складні проекти.

Якщо маешь бажання працювати як РРС Спеціаліст - пиши нам!